FAQ

Romanica Cracoviensia

logo Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Kontakt z redakcją

Dane kontaktowe

Redaktor naczelny:
prof. dr hab. Wacław Rapak
waclaw.rapak@uj.edu.pl 


Zastępca redaktora naczelnego:

dr Jakub Kornhauser
jakub.kornhauser@uj.edu.pl 


Zastępca redaktora naczelnego (artykuły naukowe):

dr Tomasz Krupa
tomasz.krupa@uj.edu.pl 


Redaktorka (artykuły naukowe, językoznawstwo):

dr Serafina Santoliquido
serafina.santoliquido@uj.edu.pl 


Redaktor (artykuły naukowe, literaturoznawstwo):

mgr Xavier Farré Vidal
xavier.farre_vidal@uj.edu.pl 


Redaktorka (artykuły naukowe, literaturoznawstwo):

mgr Weronika Korzeniecka
weronika.korzeniecka@uj.edu.pl 


Redaktorka (dział "Recenzje"):

dr Agnieszka Kocik
agnieszka.kocik@uj.edu.pl 


Redaktorka (numery specjalne):

dr Marta Wicherek
marta.wicherek@uj.edu.pl 

 

Instytut Filologii Romańskiej UJ
Collegium Paderevianum
al. Adama Mickiewicza 9A
31-120 Kraków